čtvrtek 19. ledna 2012

Svatební šaty dle aktuálních trendů světové módy

Snad nejedna žena sní od útlého věku o tom, jaké si jednoho dne bude vybírat a postupně zkoušet ty nejkrásnější svatební šaty, které pocházejí od významných i méně proslavených návrhářů. Tato velmi slavností dámská róba v podobě svatebních šatů je samozřejmě ušita z kvalitních látek a luxusních krajek, které vznikaly v řadě výrobních podniků po celém světě. Skoro všechny modely vynikají neobyčejnou lehkostí a originálním romantickým nádechem. Už na první pohled je vidět, že překypují elegantním půvabem, jistou noblesou a nezapomenutelným luxusem. Zkrátka mají v sobě úžasnou módní jiskru a zvláštní šmrnc. Takovým svatebním šatům nechybí ani překrásné zdobení v podobě ručně přišitých blyštivých kamínků, korálků a perliček. 
Kde si takové svatební šaty v módních barvičkách mohou ženy jednoduše pořídit? Mají dvě možnosti. Prvé řadě mohou tyto luxusní svatební šaty zakoupit za skvělou cenu v některém e-shopu, který se věnuje svatebnímu oblečení. Nebo exkluzivní běloskvoucí šatičky s bohatým řasením, netradiční svatební šaty v unikátním designu, korzetové modely, celistvé svatební šaty, princeznovské šatičky s překrásnou nařasenou sukní a ozdobným živůtkem si mohou zapůjčit například v renomované půjčovně či salónu se svatební tématikou. 
Nádherné svatební šaty dokonale padnou nejedné postavě a přitom podtrhnou jenom ty správné ženské proporce. K těmto svatebním oděvům určitě budou slušet nějaké jemné doplňky, jako jsou svatební závoje v rozmanitých barevných odstínech, apartní kloboučky, rukavičky v různých praktických délkách a propracovaných detailech, zajímavě řešené kabelky s úžasnými liniemi. V zimních obdobích se ženy neobjedou bez nějakého kabátku s ozdobnou kožešinkou, peleríny či bolerka. Místo svatebního závoje mohou zvolit raději atraktivní ozdoby do vlasů, jako jsou čelenky, hřebínky se štrasem, vlásenky s perličkou nebo zářivé svatební korunky. V neposlední řadě by se měly ženy také zaměřit také na pořízení svatební obuvi, které je na trhu k dispozici v široké škále velikostí, barev, tvarů a materiálů.

2 komentáře:

  1. Článek mě osobně moc nezaujal ale šaty se mi líběj, jen ty boty, to je otřesný... navíc se mi zdá že jí to zkracuje nohy, prostě děs běs :D

    OdpovědětVymazat
  2. Šaty jsou moc hezké jenom já osobně bych si je na svatbu nevzala, ale v jiné barvě na ples nebo jinou událost ráda. Ale ty boty jsou prostě šílené. Doufám, že časem budou stejný trapas tyto boty asi tak jako ponožky v sandálech ;)

    OdpovědětVymazat

Skrytá místa Prahy

Praha je moje srdcovka a vždy se sem ráda vracím. Tentokrát jsem tu byla jen na 2 noci a navštívila jsem jedno místo, o kterém jsem do teď ...