úterý 2. října 2012

Beauty tips

Protože jste chtěli článek o tom, co jsme se dozvěděli ve škole líčení Surface. Tak jsem Vám dneska připravila článek o pár beauty tipech, které jsem si zapamatovala (bohužel jsem diář nechala doma:/)
Také jsem se dozvěděla, že líčení je něco jako malování. Můžete si s tím pořádně vyhrát a do slova si na obličej namalovat nový obličej. Stačí k tomu šikovné ruce, kvalitní líčení a štětce.Beauty tips
 • Řasenky kupujte zabalené, protože kdokoliv mohl v prodejně otevřít, zrovna tu řasenku, kterou si kupujete a od té doby začala běžet její spotřební doba. Pokud není zabalená, tak berte aspoň ty, které jsou vzadu. Přece, si nechcete koupit prošlou řasenku.
 • Jestli váháte nad odstínem tvářenky, tak si kupte lososový nebo broskvový odstín. Ten sluší všem.
 • Investujte víc peněz do make-upů a štětců. Ale štětce od Elfu jsou pro začátečnice, taky dobré. Pro začátek Vám stačí štětec na make-up, tvářenku, pudr a nějaký na stínování očí.
 • Obsah řasenky je ve všech stejný, platíte spíš za kartáček. Proto je dobré si koupit jednu dražší s tím, že si necháte kartáček a pak si můžete kupovat ty levnější. Ale budete používat kartáček z té drahé řasenky. U lesků na rty platí to samé.
 • Při výběru make-pu v obchodě ho zkoušejte přímo na obličej. Nejlépe na ke středu obličeje nebo na bradu. Na tyto části vidíte nejlíp.
 • Štětce umývejte tak 1x týdně. Nemusíte si kupovat speciální šampóny na štětce, stačí je umýt šamponem na vlasy. Měly by schnout zavěšené štětinami dolů, ale klidně je můžete položit na kraj stolu tak, aby štětiny trčeli ven. 

 • Nejlepší je sypký pudr, protože déle vydrží a dobře zafixuje celý make-up. Pudr nanášejte štětcem, protože v houbičce se rychle dělají bakterie a tím pak vzniká akné. A tou houbičkou by jste mohli infikovat celý obličej. Tavený pudr je lepší do kabelky, pro obnovení make-pu během dne.
 • Obočí malujte stíny (klidně můžete použít i oční), je to přirozenější než tužka.
 • Pro víc natočené řasy používejte kleštičky na řasy. Stiskněte řasy kleštička, 15 sekund s nimi pérujte a naneste řasenku. Pokud Vám řasy spadnou tak, počkejte, až řasenka uschne a natočte je kleštičkami znova. Jestli máte jemné řasy, tak kleštičky nahřejte fénem. Samozřejmě se snažte přikládat kleštičky, co nejblíže ke kořínkům.
 • Poradkyně v parfumeriích, Vám nemusí doporučit správný tip make-up pro Vás. Protože, třeba mají zrovna za úkol, prodávat zrovna určitý druh značky make-upu, který Vám nemusí dokonale sedět.
 • Používejte rozjasňovače, které Vám opticky rozjasní obličej. Nanášejte je do vnitřních koutků očí, těsně pod obočí a na střed čela.
zdroj: Ceady
 • Pokud máte kulatý obličej, tak nanášejte tvářenku od spánků dolů, jako byste malovali fajfku. Tím opticky prodloužíte obličej.
 • Pro hranatější obličej používejte kulatější tahy.
 • Za make-up s pumpičkou zaplatíte víc, protože část té ceny tvoří jen ta pumpička.
 • Za značkový make-up a ostatní líčidla například od Dior, Chanel atd. platíte zase víc, protože platíte za značku a ne za kvalitu. Spíš jde o to, že ty produkty líp vypadají a vy se můžete chlubit, že máte tvářenku značky Dior:D
Taky jsme se bavili o tom, že je škoda, že mladé slečny se bojí nosit výrazně červené rťenky, což je velká škoda. Tak jestli ji chcete zkusit, tak se nebojte a běžte do toho! Kašlete na okolí;)7 komentářů:

 1. typy jsou super, většinou jsem četla už u Ceady, ale třeba trik s řasenkama je super a nikdy mě to vlastně nanapadlo :)

  OdpovědětVymazat
 2. Skvělý a hlavně užitečný článek :)

  OdpovědětVymazat
 3. pekné rady :)

  www.karissaworld.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 4. wow, jsou to super tipy! :) ukládám si článek do oblíbených a zítra si je ještě pořádně pročtu :)

  OdpovědětVymazat
 5. Tý jo polovinu jsem ani nevěděla:D

  OdpovědětVymazat
 6. Musím uložit :-) super tipy :-) já jsem si nechala udělat permanentní make up obočí abych si ušetřila práci ale přeci jen bohužel, není to samospásné. Jaké máš zkušenosti s makeupem s pumpičkou? Docela mi to dělalo potíže dobře aplikovat.
  www.mupermanent.cz

  OdpovědětVymazat

Skrytá místa Prahy

Praha je moje srdcovka a vždy se sem ráda vracím. Tentokrát jsem tu byla jen na 2 noci a navštívila jsem jedno místo, o kterém jsem do teď ...