pondělí 26. listopadu 2012

Some tips for you vol II

Jdu domů v 16:00 a už je tma. To jako vážně? Takže dneska zase nebude outfitový post:/ Tak Vám to aspoň vynahradím pár super tipy, které jsem si pro Vás nachystala.

DEN DOPRAVY ZDARMA
V zahraničí zcela běžná věc u nás novinka. Zítra je Den dopravy zdarma při nákupu nad 300,-. Této akce se zúčastní kolem 600 eshopů!  A to by byla hloupost nevyužít! Více o této akci a seznam všech eshopů najdete zde.

LIMITOVANÁ VÁNOČNÍ EDICE SENSIBIO H2O 250 ML
Pokud nevíte co koupit mamce nebo kamarádce, tak zkuste navštívit lékárnu a koupit tuto micelárku. Tato akce trvá do vyprodání zásob.
zdroj: weheartit.com

COSMOPOLITAN: VÝMĚNA ŠATNÍKU
To nejlepší na konec! Doneste alespoň 5 věcí z šatníku, které už nenosíte a minimálně 4 nové si odnesete. Cosmo přispěje věcmi z focení fashion story a věci, které zůstanou tak se věnují charitě. 
Akce se koná v sobotu 1. 12. 2012 od 11:00 do 16:00 v Havlíčkově Plaze. Více informací o této akci najdete zde. Dále se můžete těšit na stylistky, dj, občerstvení a mnoho dalšího:) Tak koho tam v sobotu potkám?

Na oplátku bych Vás chtěla poprosit o tipy na restaurace, obchody, nebo cokoliv co stojí za vidění v Praze (nechci památky).

Žádné komentáře:

Okomentovat

Skrytá místa Prahy

Praha je moje srdcovka a vždy se sem ráda vracím. Tentokrát jsem tu byla jen na 2 noci a navštívila jsem jedno místo, o kterém jsem do teď ...