pondělí 17. prosince 2012

DIY: Christmas presents

Vánoce se blíží a proto je nejvyšší čas obdarovat naše nejbližší. Pokud ještě nemáte nakoupený dárky, tak rozhodně zkuste vyrobit nějaký DIY vánoční dárek, který rozhodně udělá radost.

Skořicová svíčka
Ideální pro mamku, babičku nebo tetu. Potřebujete jenom svíčku, lepidlo a skořicové tyčinky. Skořici přilepíte kolem svíčky. Nakonec ji můžete ozdobit i stužkou.

Obraz z voskovek
Tak tenhle obraz je naprosto boží. A udělám si ho taky. A jako dárek třeba pro sestru nebo kamarádku je taky fajn. Budete potřebovat: plátno (to koupíte v papírnictví nebo v obchodech Nanu nana), voskovky, lepidlo, lihovku nebo černou tuš a fén.
Voskovky přilepíte k plátnu vedle sebe od nejtmavšího po nejsvětlejší. Pak vezmete fén a voskovky zahříváte tak dlouho, dokud  se nezačnou roztékat. Pak obraz necháte zaschnout a černou tuší nebo lihovkou dokreslíte/dopíšete co chcete.
Skittles Vodka
Tak a teď něco pro chlapy. Rozhodně neurazíte nějakou tou lahvinkou. Na výrobu skittles vodky budete potřebovat několik balíčků skittles a pár menší lahviček. Skittles rozdělíte podle barev do lahví, zalijete vodkou a 24 hodin necháte odležet.
Zde je návod:


Děláte letos DIY dárky? Já ještě překvapím mamku tou skořicovou svíčkou:)

5 komentářů:

 1. DIY nedělám,ale tvé tipy se mi líbí

  OdpovědětVymazat
 2. Diy často vyrábím, ale letos mám diy dárek jen jeden. Ten obraz z voskovek vypadá luxusně :)

  OdpovědětVymazat
 3. velmi pekne veci :)

  GINATRICOT GIVEAWAY:
  http://www.karissaworld.blogspot.sk/2012/12/ginatricot-giveaway.html

  OdpovědětVymazat
 4. Skvělé tipy :) Ten obraz z voskovek je boží :o

  OdpovědětVymazat
 5. Páni, ty voskovky musím zkusit...
  .
  A kamarádka po Skittleskové vodce touží už roky :D

  OdpovědětVymazat

Zklamání z Milána

Původně jsem měla jet na dovolenou minulý rok v listopadu, ale bohužel jsem to musela na poslední chvíli zrušit kvůli nové práci. A tak jse...