pondělí 28. ledna 2013

Monday motivation

Dělejte minimálně tyto čtyři činnosti a budete o něco zdravější a o krok blíž k vaší vysněné postavě. Pomalu a jistě začínám cvičit každý den a cítím se skvěle. A rozhodně nedám dopustit na již zmiňovanou aplikaci NTC!:)
                   

 Podle čeho nejraději cvičíte?:)

6 komentářů:

 1. o krok blíž! :))
  já nejradši cvičím podle sebe, na začátku jsem si vyhledala cviky, některé jsem si oblíbila, jiné vyřadila.. a sestavila si takový "svůj workout" :) podle videí mě cvičit nebaví

  OdpovědětVymazat
 2. Nejradši cvičim podle Jillian, to je snad jediný video, podle kterýho mě baví cvičit a u kterýho jsem vydržela dlouho:) A myslím, že je to hodně efektivní cvičení.

  OdpovědětVymazat
 3. nejradši mam Jillian a když se chci vážně hodně zrušit tak si dám např. Boba Harpera Ultimate Cardio Body nebo něco od něj prostě.. a ještě hodně jsem si poslední dobou oblíbila Cassey Ho (nevim jestli jsem to napsala dobře, prostě slečna z POPilates:D)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. cassey taky znám občas podle ní cvičím, taky mě dokáže zničit:D

   Vymazat
 4. ja spĺňam všetko možno okrem sleep well :D ale no čo už .. a cvičím podľa videí na youtube .. Jiallian Michaels ma nejako strašne nudí .. tak si zapnem tiež Cassey alebo Fitness Blender videá :)

  OdpovědětVymazat

Zklamání z Milána

Původně jsem měla jet na dovolenou minulý rok v listopadu, ale bohužel jsem to musela na poslední chvíli zrušit kvůli nové práci. A tak jse...