sobota 7. prosince 2013

Christmas presents


Vánoce se blíží a já vám přináším menší inspiraci dárků, které byste mohli koupit rodičům. Letos to vyplývá z toho, co si přáli nebo se o tom aspoň někdy zmínili moji rodiče.

Dárky pro maminku

 1. masáže - koho by nepotěšila masáž, při které se člověk pořádně uvolní a pomůže od bolesti zad.
 2. kosmetický balíček - skvělý praktický dárek, kdy uděláte balíček z její nejoblíbenější a nejpoužívanější kosmetiky.
 3. svíčky Yankee candle - mamka má slabost pro svíčky, a proto budou tyto svíčky skvělá volba.
 4. poukázka na manikúru/kadeřnici/kosmetičce - každá žena chce být krásná, tak proč ji nedat, poukázku k její oblíbené kadeřnici.
 5. zájezd - tento dárek můžete dát rodičům dohromady - kupte celý zájezd nebo třeba jen letenky, aťsi udělají vlastní program, nebo vyberte zajímavý víkendový pobyt ze slevomatu. Rozhodně neurazíte vánoční Vídní (ale tu musíte darovat dřív:D).
Dárky pro tatínka

 1. věc s motivem jeho oblíbeného týmu - zde jsou neomezené možnosti. Můžete koupit oblečení, hrníčky, peněženky, ponožky, plakáty, dresy prostě cokoliv.
 2. vstupenky - rovnou můžete koupit vstupenky na zápas jeho oblíbeného týmu nebo na koncert skupiny, kterou rád poslouchá.
 3. předplatné novin/časopisu - zaplaťte mu roční předplatné novin, které si rád kupuje nebo jeho oblíbeného časopisu.
 4. dárkové balení alkoholu - každej chlap, má oblíbený nějaký druh alkoholu, tak proč mu k tomu nedat ještě skleničky.
 5. zážitek - je váš taťka pivař? Darujte mu zážitek, při kterém si může udělat vlastní pivo. Pokud má slabost pro rychlá auta, tak ho určitě neurazíte darováním jízdy v rychlém autě.
 6. kolínská - jeho oblíbenou kolínskou, rozhodně neurazíte.
+ univerzální dárek pro všechny : udělejte balíček z toho, co mají vaši blízcí rádi. Například mě by se líbil balíček, kde bych našla tekuté linky od Essence, nějaký ten lak na nehty, brusinkové frisca, poukázku na pár lekcí pole dance a hromadu toblerone!!:D

Co nadělíte rodičům pod stromeček vy?

1 komentář:

 1. Mamince kabelku a kosmetiku,taťkovi boty a kosmetika :D nic mi nenapadlo :)
  http://petrusha1992.blogspot.cz/?m=1

  OdpovědětVymazat

Zklamání z Milána

Původně jsem měla jet na dovolenou minulý rok v listopadu, ale bohužel jsem to musela na poslední chvíli zrušit kvůli nové práci. A tak jse...