pondělí 28. července 2014

Summer essentials

Pokud se chystáte někam na dovolenou a ještě k tomu do zemí, kde slunce pořádně peče, tak rozhodně vezměte tyto 3 přípravy s sebou. Za mě osobně jsou to MUST HAVE produkty na léto. Co si budeme povídat, každá chceme být čokoládově opálená, ale přesto musíme naši pokožku chránit.


Bioderma Photoderm Bronz olej na opalování SPF30 

Pokud čtete módní časopisy, tak jste v nich určitě zaregistrovali opalovací olej od Biodermy s vysokým ochraným faktorem (třikrát sláva bledule se nespálí!)Tento olej je vhodný na normální i citlivou pleť, celé tělo i vlasy. Stimuluje a prodlužuje opálení pokožky a navíc je voděodolný a jemně parfémovaný (vůně je velmi příjemná). 

Bioderma After Sun SOS intenzivní zklidňující sprej

Samozřejmě se občas stane, že to s tím sluněním trošku přeženeme a spálíme se. A pro takové případy je tu Bioderma After Sun SOS zklidňující sprej. Photoderm SOS intenzivně zklidňuje, hydratuje pokožku a prodlužuje její opálený vzhled.
 

Bioderma Photoderm Max ultra-fluid SPF50

Rozhodně by jsme neměli zapomínat na ochranu obličeje (1. pleť rychleji stárne 2. spálený nos, tváře a čelo není zrovna příjemná záležitost) Někdo preferuje dávat na obličej krém s nižším faktorem, já rozhodně dávám vyšší, protože na slunci trávím celý den a i přesto se občas stane, že mám obličej trošku spálený.

A jak chráníte svou pokožku vy?Žádné komentáře:

Okomentovat

Zklamání z Milána

Původně jsem měla jet na dovolenou minulý rok v listopadu, ale bohužel jsem to musela na poslední chvíli zrušit kvůli nové práci. A tak jse...