neděle 24. srpna 2014

Lipstick jungleČím jsem starší tím víc podléhám kouzlu rtěnek. A rozhodně každá z nás by měla mít aspoň jednu pěkně červenou ve své kosmetické taštičce.Bohužel, se ještě pořádně neorientuji, které dlouho vydrží, které jsou neslíbatelné, ale zatím jsem pro Vás otestovala tyto tři rtěnky.


Při výprodeji na elfu jsem do svého košíku zařadila 2 rtěnky. Tehdy vycházeli cca na 20 kč, tak proč to nezkusit že?Bohužel, jsem měla omezený výběr, protože většina už byla vyprodána. Jejich kosmetika je dobrá, ale rtěnky už zas tak ne.

Rtěnka elf kosmetika odstín captivatigan

 Už samotná aplikace rtěnky mi trvala dlouho, protože dělala rýhy a někde ani pořádně nedržela. Po po pár minutách upravování, až jsem byla s výsledkem spokojená jsem mohla vyrazit. Bohužel, pokud začnete pít a jíst tak rtěnka je okamžitě v tahu. Tak se hodí jí mít vždy při sobě. Za tu cenu žádný zázrak a rozhodně bych do ní, už znovu nešla. Jinak odstín je pro mě celkem neobvyklý, ale pomalu mu přicházím na chuť. Ve skutečnosti je barva světlejší.


Rtěnka elf odstín flirtatious

Samozřejmě jsem chtěla rtěnku i v jemném růžové odstínu. S barvou jsem velmi spokojená, ale výdrž je stejná, jako jsem popisovala u první rtěnky. Každopádně pokud Vám to nevadí, směle do toho. Co se týče obalů, tak se mi zas tak nelíbí, dávám spíš přednost kolekci Kate pro Rimmel.


Rtěnka Dermacol odstín 07

To nejlepší na konec. Tuhle rtěnku jsem si koupila za odměnu, a výběr té správné červené trval opravdu dlouho. Bohužel, foťák tu rtěnku dost zkazil, protože ve skutečnosti vypadá fantasticky a taky něco vydrží. Co vás možná může zarazit jej její otevíraní, kdy vlastně rtěnku ze spodu zmáčknete a pak ji jednoduše vytáhnete. Outfitové fotky s touto rtěnkou můžete vidět tady.


Jaké rtěnky nosíte vy, se kterými jste spokojené?

3 komentáře:

 1. Rtěnek mám hrozně málo ale Dermacol je moje oblíbená :)

  OdpovědětVymazat
 2. V poslednom čase mám rada tie od Catrice alebo Maybelline Colour Whisper :)
  Pozývam Ťa ku mne na blog , kde práve prebieha GA o pekné ceny- kozmetika+šperk:)

  http://petra-justbeauty.blogspot.sk/2014/08/giveaway-nr2.html

  OdpovědětVymazat
 3. ja mám doma 2 elf, ale vôbec ich nenosím, vysušujú, tieto majú pekné odtiene:)

  OdpovědětVymazat