pátek 26. září 2014

Trip: Djerba explore

Ikdyž na Djerbě toho moc k vidění není, přece tu najdete pár zajímavých míst, které stojí za to navštívit. Jedním z nich je krokodýlí farma Djerba Explore. Jet to taková mini zoo, kde žije okolo 400 krokodýlů od nejmenších až po ty největší.  Je celkem paradox, že tohle místo mám 5 min od hotelu, ale dostala jsem se tam až po 3 měsících.

Farma je otevřená každý den, ale nevhodnější doba návštěvy je kolem 16:00, protože v 17:00 je krmení. Kdyby jste šli dříve, taks i tu návštěvu tolik neužijete, protože ti krokodýli se pomalu ani nepohnou a spíš to vypadá, jako by tam bylo 400 šutrů. Ale když je doba krmení, tak to neznaj bratra.:D jen aby si urvali kus kuřete. Pro někoho, kdo má slabý žaludek, to asi nebude úplně ideální podívaná. Kromě krokodýlů můžete navštívit i skanzen, aby jste viděli, jak žili místní lidé. To vše můžete vidět za vstupné 15 TD + 2 TD za fotoaparát.  Jinak v areálu se ještě nachází pár obchodů a dokonce i Benetton (což je neuvěřitelné na takovém místě!:D)


1 komentář:

Zklamání z Milána

Původně jsem měla jet na dovolenou minulý rok v listopadu, ale bohužel jsem to musela na poslední chvíli zrušit kvůli nové práci. A tak jse...