pondělí 8. prosince 2014

Christmas gifts for her

Snad každá si teď lámeme hlavu, co nadělíme pod stromeček svojí kamarádce, sestře nebo mamce a určitě jste už viděly několik článků na tohle téma. Naštěstí už vím, co komu nadělím, ale připravila jsem pár tipů i pro Vás. Ono je to hodně individuální, záleží jaký máte rozpočet a co daná osoba má ráda.
1. Tangle teezer - Já o něm sama uvažuji, že si ho nadělím pod stromeček a pokud ho vaše kámoška, ještě nemá tak určitě ji tím uděláte radost.
2. Náhrdelník - Velký náhrdelník je takový MUST HAVE. Každá holka by měla mít aspoň jeden.
3. Potřeby na pečení - Já osobně ráda peču a mám slabost na všechny věci kolem toho, Roztomilé košíčky, netradiční formy na pečení, knížky,  speciální ingredience, to potěší každou kuchařku.
4. Plakát - Každá má své oblíbené město, osobnost nebo film. Rozhodně neurazí, když koupíte plakát s jejím oblíbeným motivem. Hezké plakáty najdete například na posters.cz
5. Kosmetika - kupte něco, co vaše kámoška ještě nevyzkoušela a víte že je to super, nebo pokud se zmiňovala, že touží po něčem konkrétním.
6. Peněženka - nová peněženka rozhodně neurazí, zde už záleží jen na preferencích obdarované osoby.
7. Tetování - ať už pravé nebo falešné. Má už vaše kamarádka tetovaní a touží po dalším? Tak ji kupte poukázku do tetovacího salónu a nebo pokud ho ještě nemá, tak kupte to falešné.
8. Potraviny - Poukázky do Starbucks, kilová Nutella (s jejím jménem), zmrzlina Ben&Jerry´s nebo jakékoliv netradiční jídlo. Spousta super potravin najdete například v Marks &Spencer

2 komentáře:

  1. Super tipy! Třeba ty věci na pečení by mě nenapadly, ale přitom sama bych z nich měla radost :)

    OdpovědětVymazat
  2. Ty věci na pečení jsou dobrej nápad :-))) Přidávám se k Domči :-)

    OdpovědětVymazat

Zklamání z Milána

Původně jsem měla jet na dovolenou minulý rok v listopadu, ale bohužel jsem to musela na poslední chvíli zrušit kvůli nové práci. A tak jse...