neděle 15. března 2015

Bioderma weekend

Opět jsem si užila báječnou akci s Biodermou. Víkend jsme strávily v krásném Maximus Resortu v Brně, kde jsme se účastnily přednášky a dozvěděly se více informací o citlivé pleti a micelární vodě. Dále následovala poučná ukázka správného líčení, kterou nám ukázala slovenská vizážistka Natálie Lackovičová.
Samozřejmě jsme měly čas i na místní wellness, kde jsme mohly vyzkoušet bazén, vířivku, finskou saunu, parní saunu a mnoho dalšího. Poté jsme šly na výbornou večeři a pak jsme si užily pink párty, kde jsem hrály bowling a taky vědomostní soutěž o produkty Bioderma.  Během celého dne se hodně natáčelo a fotilo, takže se můžete těšit na pěkné video a spoustu spoustu fotek. 
Díky této příležitosti, jsem poznala spoustu nových slovenských i českých blogerek a strávila čas s holkama, které pokaždé ráda vidím:) Tímto chci poděkovat Janičce za skvělou akci:)
2 komentáře:

Zklamání z Milána

Původně jsem měla jet na dovolenou minulý rok v listopadu, ale bohužel jsem to musela na poslední chvíli zrušit kvůli nové práci. A tak jse...