čtvrtek 2. dubna 2015

Beauty tip: Micelání voda Bioderma zadarmo!

Při příležitosti spuštění nového webu zaměřeného na správné odličování, který se jmenuje odlicovanie.sk, máte možnost získat micelární vodu Sensibio H2O 100 ml zdarma. Takže pokud jste ještě tuhle nejprodávanější odličovací vodu ještě nevyzkoušeli, tak právě teď máte jedinečnou možnost. Navíc je to velmi jednoduché, stačí se jen zaregistrovat a odpovědět na 3 otázky o tom jakou máte pleť a jako dárek dostanete již zmíněnou micelárku. 
Navíc na těchto stránkách se dozvíte tipy a triky na odličování, budete mít možnost chatovat s odborníky a můžete vyhrát další micelárku v soutěži,1) Pokud máte na sobě rtěnku, tak ta se odlíčí jako první. Dělá se to proto, aby se pak při odličování zbytečně nerozmazala po obličeji,
2) Ideálně by se měli vatové tampony přestřihnout na půl a vzniklé půlky použijeme na odličování. Jednu půlku přiložíme pod oko a druhou použijeme na odstranění makeupu. Odličujeme vždy směrem dolů. Zbytečně na víčko netlačíme a odličujeme, tak dlouho dokud není veškerý make-up pryč. Samozřejmě nesmíme zapomenout i na obočí.
3) Poté odlíčíme zbytek obličeje. Začneme na čele, líčkách, nose a postupujeme dolů k bradě. Opět čistíme do té doby než bude tampon čistý.
4) Jako poslední se odličuje krk a dekolt.¨

Takže to by bylo vše ke správnému odlíčení, protože perfektní péče je základem krásné pleti:)
3 komentáře:

Zklamání z Milána

Původně jsem měla jet na dovolenou minulý rok v listopadu, ale bohužel jsem to musela na poslední chvíli zrušit kvůli nové práci. A tak jse...