úterý 19. května 2015

Foodfestival: Rollende Keukens

O víkendu jsem si udělala spontánní výlet do Amsterdamu a navštívila svůj první Food festival, který se jmenuje Rollende Keukens. Festival probíhal 4 dny v parku blízko hlavního nádraží, kde jste mohli vidět desítky food trucků (pojízdných bufetů/restaurací). K vidění tu byly opravdu zajímavé a krásné food trucky ještě s lákavější nabídkou jídla. Našli jste tu opravdu cokoliv. Indickou, thajskou, holandskou, německou, italskou nebo dokonce jamajskou kuchyni a mnoho dalších. Některé food trucky prodávali jen koktejly, jiné zase koláče a cupcakes a někde klasické jídlo a nebo jen párky. V každém případě vás rozhodně zaujme vzhled jednotlivých pojízdných restaurací a opravdu obdivuju majitele, jak se na nich dokázali vyřádit.

Já jsem si nakonec dala malajské kuře s nudlemi, kde byla ještě zelenina, máta a wasabi a můžu říct, že ta souhra chutí byla opravdu luxusní!:) Bohužel, už si nepamatuju, co si dala kámoška, ale byly to houby v těstíčku, kuskus, olivy a nějaké zvláštní omáčky. A na pití jsme si dali smoothie z manga,mléka a  zázvoru - dokonalá kombinace!
    
Chodíte na food festivaly?:)

2 komentáře:

  1. Indian BBQ, to by bylo neco na me :D Miluju holandske food festivaly!!

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Možná tomu nebudeš věřit, ale hned jsem si tam na tebe vzpomněla:D

      Vymazat

Zklamání z Milána

Původně jsem měla jet na dovolenou minulý rok v listopadu, ale bohužel jsem to musela na poslední chvíli zrušit kvůli nové práci. A tak jse...