pondělí 8. května 2017

King´s day

Letos jsem měla možnost potřetí slavit tento holandský svátek, který probíhá 27. dubna. Poprvé jsem byla na trzích ve městě a pak na párty, která probíhala snad v každé ulici v centru. Minulý rok jsme šli na Kingsland festival, ale počasí bylo otřesný, takže letos jsme nechali plány na poslední chvíli a dokonce jsme zvažovali i párty na lodi.
Nakonec jsme se ten den rozhodli jít opět na Kingsland festival, protože to vypadalo, že nakonec pršet nebude a navíc kamarádka přijela z Česka kvůli tomu festivalu. Doufali jsme, že ulovíme levné vstupenky, ale většina lidí je prodávala ještě dráž než byl oficiální prodej a tak jsme je nakonec koupili na oficiálních stránkách. Na festival jsme dorazili cca 2 hodiny po otevření, protože náš první Uber se na nás vykašlal a nebo se někde ztratil a tak jsme museli objednat nového.
Kingsland je EDM festival, který probíhá v 5 městech - Amsterdam, Maastricht, Den Bosch, Groningen a Twente.
My jsme byli v Amsterdamu a na letošním Kingslandu byli na hlavní stage Tiesto, Nervo, Martin Garrix, Don Diablo, W&W a další.

Na Kingslandu jsou 4 stage - Main, Tik Tak, Kingstage Deep a Kingstage Hard. Takže můžete měnit stage podle toho, kde hraje váš oblíbený dj. Horší je když 2 vaši oblíbení djs hrají ve stejný čas a vy se nemůžete rozhodnout kam jít:D
Pokud máte rádi EDM a chcete zažít tento super zážitek tak rozhodně doporučuju! Lístky stojí kolem 35 euro.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Zklamání z Milána

Původně jsem měla jet na dovolenou minulý rok v listopadu, ale bohužel jsem to musela na poslední chvíli zrušit kvůli nové práci. A tak jse...